SZKOŁA   Z   KLASĄ                    SZKOŁA   Z   TRADYCJĄ                  SZKOŁA   PRZYJAZNA   UTALENTOWANYM   UCZNIOM           SZKOŁA   PRZYJAZNA   RODZINIE                    
 
 
       
 

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Św. Kingi w Sanoku...

E-TWINNING

 rok szkolny 2017/2018

 

W roku szkolnym 2017/18 uczniowie klasy piątej wraz z nauczycielem języka angielskiego panem Piotrem Gorczyńskim rozpoczęli w miesiącu listopadzie kolejną edycję międzynarodowego projektu etwinning. Uczestnicy kółka językowego etwinning to: Karolina Kopczak, Amelia Jaśkowiec, Michał Kumorek, Jakub Gurgul i Dawid Michoń.

 "LET ME KNOW ABOUT YOUR COUNTRY " -  international school project

W czasie naszych szkolnych spotkań nawiązaliśmy współpracę ze szkołami  z innych miast w Polsce oraz ze szkołami we Francji, Finlandii i Turcji. Zdecydowaliśmy się dołączyć do projektu zaproponowanego przez rówieśników z Finlandii pt. "Let me know about your country " (Pozwól mi poznać Twój kraj), który składa się z kilku etapów i zadań wyznaczonych przez prowadzących.

I ETAP

Stały kontakt utrzymujemy w języku angielskim poprzez drogę mailową oraz platformę etwinning. Otrzymaliśmy już pierwsze prace kolegów z zagranicy w postaci zdjęć i filmów, w których zaprezentowali siebie, swoje zainteresowania. My także filmową prezentacją przedstawiliśmy naszą grupę i przywitali się ze wszystkimi uczestnikami projektu. Z ciekawością oczekujemy na kolejne zadania oraz wyzwania nie tylko ze znajomości języka angielskiego.

tekst:: Piotr Gorczyński

 
 

Kolejna edycja międzynarodowego uczniowskiego projektu ruszyła w naszej szkole w listopadzie 2017 r. Uczestnicy kółka angielskiego etwinning wraz z nauczycielem prowadzącym panem Piotrem Gorczyńskim włączyli się w realizację projektu "Let me know about your country " (Pozwól mi poznać Twój kraj) współpracując z uczniami w Polsce oraz z innych państw (Francją, Finlandią, Turcją). Nasi uczniowie zapoznali się z filmami i zdjęciami przesłanymi przez państwa partnerskie na naszą stronę etwinning oraz nagrali i umieścili tam filmik powitalny. W swojej filmowej prezentacji w  języku angielskim przedstawili siebie  i swoje zainteresowania oraz przywitali się ze swoimi rówieśnikami z innych krajów. W kolejnych etapach uczniowie klasy piątej wraz ze swoim nauczycielem będą realizować następne zaplanowane przez szkołę w Finlandii zadania. Zapraszamy wszystkich na szkolną stronę do zakładki etwinning, gdzie będą umieszczane relacje z realizacji całego projektu.

 tekst: Piotr Gorczyński

  
 

eTwinning - rok szkolny 2016/2017

 

eTwinning - rok szkolny 2015/2016

 

eTwinning - rok szkolny 2014/2015

 

eTwinning - rok szkolny 2013/2014

 

eTwinning - rok szkolny 2012/2013

 
 
 
 
 
 

Wszelkie Prawa Zastrzeżone © waja 2010