BEZPIECZNI NA DRODZE

15 września odbyło się spotkanie uczniów klas I-III z funkcjonariuszami: mł. aspirant Izabelą Rawińską- Ciępiel, aspirant Lidią Rakoczy z Zespołu do Spraw Prewencji i Zapobiegania Przestępczości Nieletnich oraz  dzielnicowym - sierżantem sztabowym Rafałem Milczanowskim z Komendy Powiatowej Policji w Sanoku. Podczas spotkania zostały poruszone tematy dotyczące bezpiecznego poruszania się po drogach. Dzieci odpowiadały na pytania, wykazując się znajomością przepisów ruchu drogowego. Otrzymały od gości światełka odblaskowe, które ułatwią im bezpieczne poruszanie się po drogach. Po części teoretycznej uczniowie klas pierwszych udali się na pobliskie skrzyżowanie, by zastosować zdobytą wiedzę w praktyce. Spotkanie to na pewno przyczyni się do większego bezpieczeństwa uczniów w szkole i poza nią.

Tekst: Małgorzata Czaban