SPRZĄTANIE ŚWIATA

W piątek 15.09.2017 r. nasza szkoła włączyła się w Sprzątanie świata. W tym roku akacja odbyła się pod hasłem: „Nie ma śmieci - są surowce". Hasłem tym zwraca się ogromną uwagę na segregowanie odpadów, gdyż z nich po powtórnym przetworzeniu można pozyskać wiele nowych przedmiotów tj. słoiki, reklamówki, butelki, a nawet zabawki czy ubrania.

Tradycyjnie uczniowie naszej szkoły sprzątali osiedle Słowackiego, klasa 6c pod opieką pani Justyny Kaszuby.  Natomiast klasa 7d pod opieką pani Elżbiety Wójcik sprzątała brzeg Sanu na odcinku od Kauflandu po MOSIR wraz z klasami 7 z innych szkół podstawowych.

Jednocześnie przypominamy, że w naszej szkole w każdy poniedziałek  na długiej przerwie w sali 47 odbywa się zbiórka: nakrętek, baterii i płyt CD oraz DVD.

Pamiętaj!!!

„Nie wyrzucaj tych przedmiotów pochopnie do kosza, tylko włącz się do naszej całorocznej zbiórki”

Tekst: Justyna Kaszuba