WYBORY DO RADY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

W dniu 20.09.2017r. odbyły się wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2017/2018. Kandydaci mogli zaprezentować swój plan wyborczy przed klasami IV-VII na małej sali gimnastycznej, po wysłuchaniu każdego z nich wyborcy zakreślali na kartce osobę, która ich zdaniem wypadła najlepiej i wrzucili „swój głos” do urny. Każda osoba, która startowała do RSU miała bardzo dobrze przygotowaną i przemyślaną przemowę.

Kandydatami do Rady Samorządu Uczniowskiego byli:

Klasa IVa: Filip Filipczak, August Filipczak

Klasa IVe: Zuzanna Zanik, Martyna Gibała

Klasa Va: Piotr Błażejowski, Martyna Sokulska

Klasa Vc: Amelia Jaśkowiec, Roch Maliczowski

Klasa Vd: Patryk Solarz

Klasa VIa: Kamila Kudła, Karolina Kargol

Klasa VIb: Michał Kopiec, Filip Świder

Klasa VIIb: Julia Jaklik

Wyniki wyborów przedstawiają się następująco:

Przewodnicząca: Julia Jaklik – klasa VIIb

Zastępca przewodniczącej: Roch Maliczowski – klasa Vc

Opiekunami Rady Samorządu Uczniowskiego są: p. Joanna Piecuch, p. Judyta Barć oraz p. Bartłomiej Żyłka.

W naszej szkole w roku szkolnym 2017/2018, będą działać następujące sekcje:

SEKCJA APELOWA: Aleksander Uluszczak – klasa VIIb, Rafał Koczera – klasa VIIb, Wojciech Urban – klasa VIIb.

Opiekun sekcji: p. Joanna Piecuch

SEKCJA REPREZENTACYJNA: Kamila Kudła – klasa VIa, Karolina Kargol – klasa VIa, Filip Świder – klasa VIb.

Opiekun sekcji: p. Joanna Piecuch, p. Judyta Barć

SEKCJA CHARYTATYWNA – WOLONTARIAT: Filip Filipczak – klasa IVa, August Filipczak – klasa IVa, Martyna Sokulska – klasa Va, Zuzanna Zanik – klasa IVe, Martyna Gibała – klasa IVe.

Opiekun sekcji: p. Joanna Piecuch, p. Judyta Barć, p. Bartłomiej Żyłka

SEKCJA DYSKOTEKOWA: Michał Kopiec – klasa VIb, Michał Joniak – klasa VIb

Opiekun sekcji: p. Bartłomiej Żyłka

SEKCJA PORZĄDKOWA: Szymon Kucaba – klasa VIIb, Patryk Solarz – klasa Vd, Miłosz Gabrychowicz – klasa Vd.

Opiekun sekcji: p. Bartłomiej Żyłka