SZKOŁA   Z   KLASĄ                    SZKOŁA   Z   TRADYCJĄ                  SZKOŁA   PRZYJAZNA   UTALENTOWANYM   UCZNIOM           SZKOŁA   PRZYJAZNA   RODZINIE                    
 
 
       
 

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Św. Kingi w Sanoku...

DRODZY KSIĄŻKOMANIACY!

Witamy w nowym roku szkolnym i już na wstępie zapraszamy do udziału w konkursach i imprezach czytelniczych które zaplanowaliśmy. Już od września możecie brać udział w zmaganiach o tytuł „Najbardziej rozczytanej klasy i ucznia”. Tradycyjnie w październiku będziemy też obchodzić Międzynarodowe Święto Bibliotek Szkolnych. Z tej okazji przygotowujemy wiele niespodzianek  o których będziemy informować Was na bieżąco. Ponadto wznawiamy te formy aktywności czytelniczej, które cieszyły się Waszym zainteresowaniem, mianowicie spotkania Elitarnego Klubu Miłośników Książek, które będą odbywać się co dwa miesiące począwszy od października. Jak zwykle liczymy na Wasz aktywny udział w zaplanowanych działaniach czytelniczych.  

PRZYPOMINAJKA !!!

·         Wznawiamy działalność Szkolnego Klubu Recenzentów. Prosimy o recenzje książek, które Waszym zdaniem warto przeczytać.

·         Kontynuujemy akcję charytatywną „Podaruj książkę bibliotece”, poszerzoną o komiksy, czasopisma i bajeczki dla najmłodszych czytelników. Dziękujemy Wszystkim, którzy ją aktywnie popierają!

·         Wznawiamy spotkania Elitarnego Klubu Miłośników Książek.
 

 

 
 
 
 
 
 

Wszelkie Prawa Zastrzeżone © waja 2010