BIBLIOTECZKA ANGLISTY

W pracowni języka angielskiego została utworzona Biblioteczka Anglisty. Pan Piotr Gorczyński, który Biblioteczkę Anglisty zorganizował i wyposażył, zachęca wszystkich do korzystania ze zgromadzonych zasobów. Zachęcamy również do jej wzbogacania jeśli posiadacie książki w języku angielskim i chcielibyście udostępnić je innym. Nasza Biblioteczka w swoim księgozbiorze zawiera bajeczki i książeczki Penguin Kids Readers dla dzieci, Penguin Readers dla starszych uczniów, albumy, słowniki i książki gramatyczne różnych wydawnictw oraz kolorowe czasopisma angielskie i amerykańskie. W Biblioteczce można także wypożyczyć literaturę dla młodzieży i dorosłych w oryginalnym angielskim wydaniu. Zapraszamy!

Wykaz książek, czasopism.. 1

.                                                                                             Piotr Gorczyński