DRODZY CZYTELNICY!

W dniach od 26 do 31 października uroczyście obchodziliśmy Międzynarodowe Święto Bibliotek Szkolnych. Jak zwykle nasi czytelnicy nie zawiedli i tłumnie nas odwiedzali. My również dotrzymaliśmy słowa i każdy odwiedzający nas gość, który wypożyczył książkę został obdarowany drobnymi upominkami w postaci zakładek, planów lekcji i słodkiego „co nieco”. W trakcie naszego święta mogliście obejrzeć wystawę poświęconą życiu i działalności Józefa Piłsudskiego oraz podziwiać prace waszych kolegów, laureatów konkursów plastycznych „Płynie Wisła, płynie” oraz „Z nurtem Wisły przez Polskę”. Wszystkim laureatom konkursów serdecznie gratulujemy a pozostałych czytelników już dziś zapraszamy do obchodów naszego święta za rok.

Laureaci konkursu plastycznego „Płynie Wisła, płynie”.

I Karolina Mołczan kl. 2a

II Alicja Wójcik kl. 3d

Oliwia Szczudlik kl. 3d

III Oskar Załączkowski kl. 3c

Adam Tchórz kl. 3d

Wyr. Tobiasz Kobiałka kl. 2a

Łukasz Gruszczyński kl. 2a

Oliwia Fuksa kl. 3a

Julia Żywicka kl. 3b

Milena Nawój kl. 3b

Zuzanna Stępkowska kl. 3d

Karina Wołyniec kl. 3d

Laureaci konkursu plastycznego „Z nurtem Wisły przez Polskę”.

I Kinga Derda kl. 5a

II Natalia Kramarczyk kl. 5a