KONKURS PIOSENKI POLSKIEJ

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w II  Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Polskiej, który odbył się w Szkole Podstawowej  nr 3 w Sanoku. W tym roku wszyscy uczestnicy śpiewali piosenki patriotyczne.  Wielu młodych artystów zostało docenionych przez Jury. Soliści:  Michał Chybiło (kl.1a) i  Wiktor Izdebski (kl.1b) zdobyli wyróżnienia a Amelia Schmidt (kl. 3c) II miejsce.  Z dużym powodzeniem wystąpili  soliści klas starszych Michał Kopiec (kl.6b) i Sandra Bulczyńska (kl. 7a), która zdobyła I miejsce. Jedyny zespół (kl.1a) reprezentujący „Dwójkę” otrzymał wyróżnienie. Wszystkim serdecznie gratulujemy, życząc dalszych sukcesów.

Tekst: Beata Kolanowska