MASTER OF ENGLISH

W dniu 22 listopada 2017 odbyła się VI edycja konkursu językowego Master of English prowadzonego przez pana Piotra Gorczyńskiego. W konkursie wzięło udział 20 uczniów. Mieli oni do rozwiązania różnorodne zadania związane ze znajomością słownictwa z języka angielskiego takie jak multiple choice, wąż językowy czy tłumaczenie wyrazów z języka angielskiego na język polski. Mistrzem słownictwa języka angielskiego została Maja Jastrzębska, wice-mistrzem Bernardo Balzano a drugim wice-mistrzem Rafał Oleniacz. Zapraszamy do następnej edycji konkursu w następnym roku szkolnym.