PERŁA OCEANU

W dniu22.11.2017 członkowie samorządu uczniowskiego wraz z uczniami klas 2b,3a,3ci 4b obejrzeli spektakl pt. „Perła oceanu”. Spektakl został przygotowany przez uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej w Sanoku.

Myślą przewodnią występu było to, że na każdym etapie swojego życia człowiek może się zmienić na lepsze. Pomimo życiowych sztormów i burz z „dna oceanu” można wypłynąć na powierzchnię, tylko tego trzeba bardzo chcieć.

W Wojewódzkim Przeglądzie Twórczości Artystycznej Uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej w Rzeszowie spektakl otrzymał Grand Prix.