WYCIECZKA DO LESKA

Dnia 22 listopada 2017r. pojechaliśmy na wycieczkę na basen do Leska. W wycieczce uczestniczyło około 50 uczniów z różnych klas oraz trzech nauczycieli (p. Bartłomiej Żyłka, p. Wojciech Mermer i p. Katarzyna Roszniowska), na wycieczkę pojechali tylko chętni uczniowie. Zbiórka była o godzinie 7:15 na boisku szkolnym, po sprawdzeniu obecności weszliśmy do autokaru i ruszyliśmy w drogę. Jak wszyscy się przebrali w stroje kąpielowe to zaczęła się zabawa. Zjeżdżaliśmy na zjeżdżalniach, pływaliśmy i przede wszystkim świetnie się bawiliśmy!!! Na basenie byliśmy ponad trzy godziny, po wyjściu z wody i przebraniu się zjedliśmy pizzę, frytki albo zapiekankę. W drodze powrotnej wstąpiliśmy do „Słodkiego Domku” w Lesku, aby zjeść coś słodkiego. Myślę, że każdy wracał najedzony. Po miło spędzonym czasie na basenie i w „Słodkim Domku” pojechaliśmy do Sanoka, dotarliśmy o godzinie 13:45. Myślę, że wycieczka każdemu się podobała tak jak mi!!!

Tekst: Caroline Zając Chort – klasa 5a