"WIERSZOWANIE" 2017

28 listopada odbył się drugi dzień przesłuchań w XVIII Konkursie recytatorskim „Wierszowanie” 2017 organizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury. W Kategorii II (klasy 2-4 SP) uczennica klasy 4 c –Julia Cybuch zajęła II miejsce (na 39). Jej recytacja wiersza Marii Szulikowskiej pt. Egzekucja w Markowej” wzbudziła duże poruszenie, gdyż recytując opowiedziała o heroizmie rodziny Ulmów z Markowej.

Recytacje oceniało Jury w składzie:  Janina Lewandowska (przewodnicząca jury) Elżbieta Kwiatanowska (Starostwo powiatowe) oraz Joanna Kłopotowska-Per (MDK).

Julii gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Tekst: Joanna Ziarko