ZIMOWE FANTAZJE

W dniu 6.03.2018r. przedstawiciele klas trzecich wzięli udział w Międzyszkolnym Konkursie „Zimowe Fantazje” organizowanym przez SPnr3 w Sanoku. W skład drużyny wchodzili: Wiktoria Wolanin - klasa 3a, Wojciech Przepióra – kl.3b, Martyna Bryndza – klasa 3c, Dawid Wolanin – klasa 3d. Uczniowie chętnie wykonywali zadania konkursowe: rzucanie „kulkami śniegowymi” do celu, „śnieżkami” pomiędzy uczestnikami, rozpoznawanie sportów zimowych ukrytych w puzzlach, wykreślance wyrazowej i memory. Dzieci poprawnie pisały nazwy dyscyplin sportowych, ładnie recytowały wiersze i pomysłowo wykonały pracę plastyczną. Wszystkim serdecznie gratulujemy udziału w Konkursie.