GEOGRAFICZNO-EKOLOGICZNO-PLASTYCZNY

Zakończył się  etap szkolny konkursu  geograficzno-ekologiczno-plastycznego. pod  patronatem Kuratora Oświaty w Rzeszowie. Nasi uczniowie klas VII aktywnie włączyli się do udziału w I etapie tego konkursu  pod tytułem ,, Znam się na przyrodzie więc żyję z nią w zgodzie'' – przyroda mojej okolicy.'' Organizatorem konkursu jest Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Rzeszowie.

Uczniowie w swoich pracach zwracali uwagę na walory Podkarpacia, jego  wyjątkowe bogactwo przyrodnicze i co niewątpliwie wyróżnia go na tle kraju.  Celem konkursu było zwrócenie uwagi na bogactwo Bieszczadów, aby  przetrwało ono dla następnych pokoleń.

Zwycięzcami I etapu zostały uczennice: Karina Piecuch, Emilia Dziuban, Julia Świdnicka, Oliwia Pałys, Wiktoria Mataczyńska, Beata Olejarz, Zuzanna Kornecka. Gratulujemy! Do konkursu uczniów przygotowywała Pani mgr Maria Trzeciak.

Czekamy na dalsze sukcesy naszych uczennic.