SZKOŁA   Z   KLASĄ                    SZKOŁA   Z   TRADYCJĄ                  SZKOŁA   PRZYJAZNA   UTALENTOWANYM   UCZNIOM           SZKOŁA   PRZYJAZNA   RODZINIE                    
 
 
       
 

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Św. Kingi w Sanoku...

KONKURS

GEOGRAFICZNO-EKOLOGICZNO-PLASTYCZNY

   Zakończył się  etap szkolny konkursu  geograficzno-ekologiczno-plastycznego. pod  patronatem Kuratora Oświaty w Rzeszowie. Nasi uczniowie klas VII aktywnie włączyli się do udziału w I etapie tego konkursu  pod tytułem ,, Znam się na przyrodzie więc żyję z nią w zgodzie'' – przyroda mojej okolicy.'' Organizatorem konkursu jest Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Rzeszowie.

   Uczniowie w swoich pracach zwracali uwagę na walory Podkarpacia, jego  wyjątkowe bogactwo przyrodnicze i co niewątpliwie wyróżnia go na tle kraju.  Celem konkursu było zwrócenie uwagi na bogactwo Bieszczadów, aby  przetrwało ono dla następnych pokoleń.

   Zwycięzcami I etapu zostały uczennice: Karina Piecuch, Emilia Dziuban, Julia Świdnicka, Oliwia Pałys, Wiktoria Mataczyńska, Beata Olejarz, Zuzanna Kornecka. Gratulujemy! Do konkursu uczniów przygotowywała Pani mgr Maria Trzeciak.

   Czekamy na dalsze sukcesy naszych uczennic.

 
 
 
 
 
 

Wszelkie Prawa Zastrzeżone © waja 2010