KONKURS LOGOPEDYCZNY

Dnia 19 kwietnia 2018 roku odbył się szkolny konkurs logopedyczny pt. „Wierszyki łamiące języki”. Do konkursu przystąpiło 23 uczniów. Rozpiętość wiekowa była dość duża. Najmłodszy uczestnik miał 6 lat, a najstarszy 11. Komisja w składzie: pani dyrektor Alicja Staruchowicz-Pastuszczak i pani Agnieszka Zapotoczny oceniała interpretację wiersza, sposób deklamowania oraz jak dziecko poradziło sobie z tekstem, przystosowanym do jego wady wymowy. Poziom konkursu był bardzo wysoki i dlatego komisja wyróżniła kilka osób:
Wśród uczniów klas pierwszych:
I miejsce : Gabriela Rabicka klasa I a
II miejsce : Piotr Starzecki klasa I b
III miejsce Maja Łakus klasa I b , Filip Lorenc I c.
Wśród klas II- IV:
I miejsce : Franciszek Januszczak klasa II a
II miejsce Emilia Malik klasa IV c
III miejsce Zuzanna Łuczka klasa III d, Kacper Dziuban klasa IIa.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy i zapraszamy na kolejny konkurs już w przyszłym roku.

Tekst: Agnieszka Zapotoczny