"SERCE DLA SERCA"

W dniach 24 – 25 kwietnia w naszej szkole już po raz trzeci została przeprowadzona akcja „Serce dla serca”, mająca na celu zebranie funduszy na pomoc w leczeniu chorego dziecka będącego pod opieką fundacji  „ Czas Nadziei”. W tym roku chcieliśmy wspomóc Jakuba Pietrasza, który od kilku miesięcy walczy z osteosarcomą (nowotworem – kostniakomięsakiem) kości kulszowej prawej. W organizację akcji z wielkim zaangażowaniem włączyli się uczniowie klas 7c, 7a oraz 5a, którzy wraz z rodzicami upiekli przeznaczone na sprzedaż tzw. „ ciasteczko pomocy”. Można było kupić przepyszne babeczki, muffinki oraz inne wspaniałe ciasteczka. Całą społeczność szkolna chętnie wsparła naszą akcję, dzięki czemu uzyskaliśmy kwotę  823,87 zł. Za pomoc wszystkim serdecznie dziękujemy.

Tekst: Agnieszka Kopiec