DZIEŃ ZIEMI

W dniu 25 kwietnia odbył się apel z okazji Dnia Ziemi. Został on przygotowany przez uczniów uczęszczających na koło przyrodnicze i Ligię Ochrony Przyrody oraz występowali uczniowie, którzy brali udział w konkursie „Piosenka dla Ziemi”.  Przesłaniem apelu było to, że musimy dbać o naszą Ziemię, aby jak najdłużej służyła następnym pokoleniom.

Podsumowanie konkursu „Piosenka dla Ziemi”

I miejsce: Amelia Kobiałka i Nikola Maślanka za piosenkę „Pięknie żyć”  oraz Milena Szumilas za piosenkę „Kaktus”

II miejsce: Natalia Pilawska za piosenkę „Dziękuję Ziemi” oraz Oktawia Gerhardt za piosenkę „Poważna sprawa”

III miejsce: Piotr Błażejowski „Ziemia zielona wyspa”

Wyróżnienia: Victoria Woźny, Gabriela Jagielska i Daria Wolanin za piosenkę „Moja planeta”, Julia Malik i Martyna Skotnicka za piosenkę „Poważna sprawa”.

Podsumowanie konkursu „Bioróżnorodność Sanoka”

I miejsce: Klaudia Raba i Gaja Jatczyszyn

II miejsce: Bartosz Jakubowicz i Martyna Skotnicka