SZKOŁA   Z   KLASĄ                    SZKOŁA   Z   TRADYCJĄ                  SZKOŁA   PRZYJAZNA   UTALENTOWANYM   UCZNIOM           SZKOŁA   PRZYJAZNA   RODZINIE                    
 
 
       
 

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Św. Kingi w Sanoku...

„SYLWETKI SŁAWNYCH POLAKÓW, SYMBOLE NARODOWE”,

Dyrekcja i nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 2 im. Św. Kingi w Sanoku serdecznie zapraszają na uroczyste podsumowanie

RODZINNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO –

„SYLWETKI SŁAWNYCH POLAKÓW,

SYMBOLE NARODOWE”,

które odbędzie się 17 maja 2018 r. o godz.16.00
na małej sali gimnastycznej.

 

WYNIKI:

 

WYRÓŻNIENIA I STOPNIA:

1.      Eryk Haduch kl.4a, Mariola Haduch, Paweł Haduch, Krystyna Kafara

 2.      Antoni Nycz  kl.1a, Katarzyna Nycz, Daniel Nycz, Amelia Nycz

 3.      Martyna Cybuch  kl.2a, Julia Cycbuch, Agnieszka Cybuch

 4.      Maria Głuszkiewicz  kl.1a

 5.      Amelia Suwała kl.6c

 6.      Aleksander Starościak kl.3c

 7.      Igor Sipak kl.5a

 8.      Jan Kwolek kl.1b z Mamą

 9.      Gaja Jatczyszyn kl.6b z Mamą 

10.  Nadia Kielar  kl.2c

 11.  Wiktor Izdebski kl.1b, Anna Izdebska

 12.  Milena Nawój kl.3b, Jakub Nawój  kl.6c, Aneta Nawój

 13.  Dawid Mazgaj kl.1a, Renata Mazgaj

14.  Piotr Starzecki kl.1b z Mamą

 15.  Zuzanna Stępkowska, Lidia Stępkowska

 16.   Jakub Skupień  kl.2 B, Katarzyna Skupień

 17.  Emilia Markuc  kl. 4  z Mamą

 18.  Aleksandra Frączek  kl.1b, Zuzanna Fraczek kl. 7 B, Emilia Adamska 

        (Siostra cioteczna ) -  I LO

 19.  Lena Percak  kl. 3 B, Ewelina Percak (Mama)

 

Wyróżnienia II Stopnia

1.      Kacper Zuba  kl. 6b (z Dziadkami i Rodzicami)

 2.      Oskar Załączkowski   kl 3c, Justyna Załaczkowska

 3.      Kornelia Rygiel kl. 4c, Katarzyna Rygiel, Łukasz Rygiel, Oliwier Rygiel

 4.      Klaudia Raba  kl. 6b, Joanna Raba (Mama), 

5.      Mateusz Wal  kl.1c, Marzena Wal

 6.      Ignacy Feculak  kl. 1c, Jolanta Feculak (Mama)

 

Wyróżnienia:

1.      Aleksander Sikora kl. 3 B

2.      Maria Szpara kl. 5d

3.      Karol Kaszubowicz  kl. 3 C

4.    Lena Przepióra  kl. 2 B

5.    Karolina Mołczan kl. 2 A

6.    Maciej Hejchel kl. 2 B

7.    Aleksander Libront  kl. 2 B

8.    Ksawery Futyma  kl. 2 B

 

Prace można obejrzeć na wystawie w holu szkoły na parterze

 

 

 
 
 
 
 
 
 

Wszelkie Prawa Zastrzeżone © waja 2010