Witajcie Książkomaniacy!

Z przyjemnością informujemy, iż Wasze grono powiększyło się o 73 nowych członków. Są to uczniowie klas pierwszych, którzy w ostatnich tygodniach zostali przyjęci do grona szkolnych czytelników.

Z tej okazji przygotowaliśmy specjalny program lekcji bibliotecznych na których to nasi goście zostali zapoznani z zasadami pracy biblioteki, regulaminem oraz prośbami książek. Na zakończenie spotkania nowi czytelnicy zostali obdarowani okolicznościowymi dyplomikami oraz drobnymi upominkami, a także mieli możliwość wypożyczenia po raz pierwszy książek z naszego wzbogaconego księgozbioru, co było dla nich wielkim przeżyciem. Życzymy im wielu sukcesów czytelniczych!!!

Tekst: Anna Rybak