NASI UCZNIOWIE NA PODIUM!

23.05.2018 odbył się powiatowy Konkurs Geograficzny dla uczniów klas VII ODKRYWAMY ŚWIAT. Nasi uczniowie wykazali się ogromną wiedzą i umiejętnościami. Tytuł Laureata zdobyła Beata Olejarz, a Finalistą Jakub Drozdowski. Konkurs wpisany jest na listę Kuratora Oświaty, co umożliwi uzyskanie dodatkowych punktów przy rekrutacji do szkół średnich. W konkursie wystartowali również Zuzanna Kornecka, Bernardo Balzano, Zofia Grzebieniak, Emilia Dziuban, którzy także otrzymali wysokie noty. Do konkursu uczniów przygotowywała Pani Maria Trzeciak.  Gratulujemy zwycięzcom!!!

Tekst: Maria Trzeciak