KONKURS PLASTYCZNY

Klasa 1a zdobyła I miejsce w konkursie plastycznym zorganizowanym przez Stowarzyszenie Pomoc Rodzinie im. św. ks. Zygmunta Gorazdowskiego pod hasłem: „ Nasz patron był wszystkim dla wszystkich". Uczniowie wykonali prace, w których przedstawili wybrane fragmenty z życia księdza, w szczególności te, które związane są z Sanokiem. Jury konkursu przyznała dzieciakom nagrodę zbiorową w młodszej grupie wiekowej, którą w imieniu klasy odebrali: Zosia, Gabrysia i Szymek. Wręczenie upominków odbyło się 24 czerwca w Skansenie. Gratulacje dla artystów.

Tekst: BK