SZKOŁA   Z   KLASĄ                    SZKOŁA   Z   TRADYCJĄ                  SZKOŁA   PRZYJAZNA   UTALENTOWANYM   UCZNIOM           SZKOŁA   PRZYJAZNA   RODZINIE                    
 
 
       
 

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Św. Kingi w Sanoku...

BEZPIECZNE WAKACJE 4B

Wakacje to okres, w którym znajdujemy czas na zabawę, relaks i drobne szaleństwa. Nie ma obowiązków związanych ze szkołą i nauką, więc można bez ograniczeń planować najróżniejsze przygody, w których będziemy brać udział. Niektórzy spotykają się z przyjaciółmi i wspólnie świetnie się bawią, inni wybierają się na rodzinne wyjazdy. Nikt nie siedzi w domu, kiedy za oknem słoneczna pogoda... Jednak wszyscy musimy pamiętać, że dobra zabawa nie zwalnia nas z obowiązku dbania o swoje i innych bezpieczeństwo.

Jak bezpiecznie spędzić wakacje, aby radośnie, a przede wszystkim zdrowo przeżyć czas letniej przerwy?

O tym wszystkim w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Jana Grodka w Sanoku, w Zakładzie Pedagogiki opowiadała uczniom klasy IV B studentka III roku tego kierunku – Pani Klaudia Lisowska w przedostatni dzień rozpoczęcia wakacji.

Dzięki profesjonalnie przygotowanym zajęciom dzieci po wakacjach całe i zdrowe powrócą do szkoły, a zdobytą wiedzę będą przekazywać swojemu młodszemu rodzeństwu oraz kolegom i koleżankom, ponieważ bezpieczeństwo to podstawa!

Tekst: Joanna Ziarko

 
 
 
 
 
 

Wszelkie Prawa Zastrzeżone © waja 2010