SPRZĄTANIE ŚWIATA

Dnia 21 września uczniowie klasy VII c wzięli udział w corocznej akcji „Sprzątanie Świata”. W tym roku odbył się jej jubileusz, była to bowiem już XXV edycja. Akcja zorganizowana była przez Urząd Miasta Sanoka. Dzieci sprzątały brzegi rzeki San, gdzie ilość porzuconych odpadów była bardzo duża. Uczniowie z zapałem przystąpili do pracy i świetnie sobie poradzili, a przyroda odetchnęła z ulgą. Zadowoleni z udanej akcji udali się do Hali Arena, gdzie czekały na nich nagrody – ciepły posiłek oraz możliwość skorzystania ze „Ślizgawki”.