WYBORY DO MAŁEGO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

Jak co roku we wrześniu, w naszej szkole, odbyła się kampania wyborcza kandydatów do Małego Samorządu Uczniowskiego. Pretendentów na stanowisko reprezentanta braci uczniowskiej było 10. Każdy z zainteresowanych miał okazję przedstawić swoją osobę na przygotowanym plakacie wyborczym i tym samym zachęcić wyborców do oddania głosu.

Dnia 5 października odbyły się wybory. Każdy z uczniów klas II i III oddał swój głos na karcie wyborczej na jednego z kandydatów.  Tego samego dnia Komisja Wyborcza dokonała przeliczenia wszystkich głosów. Wyniki kreują się następująco:

Przewodniczący: Kobiałka Tobiasz – klasa 3a

Zastępca przewodniczącego: Mołczan Karolina – klasa 3a

Członkowie:

Mazgaj Dawid – klasa 2a

Kasprzak Róża – klasa 2b

Skoczypiec Lena – klasa 2a

Burczyk Łukasz – klasa 2c

Janowski Patryk – klasa 2c

Przekazujemy serdeczne gratulacje wybranym uczniom. Życzymy owocnej pracy, wytrwałości i pomysłowości podczas realizacji zadań.

tekst: Paulina Sabat