SZKOŁA   Z   KLASĄ                    SZKOŁA   Z   TRADYCJĄ                  SZKOŁA   PRZYJAZNA   UTALENTOWANYM   UCZNIOM           SZKOŁA   PRZYJAZNA   RODZINIE                    
 
 
       
 

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Św. Kingi w Sanoku...

KOCHANI NAUCZYCIELE, DZIŚ CHCEMY PODZIĘKOWAĆ WAM ...

Nauczyciel to ktoś bardzo wyjątkowy, kto potrafi wykorzystać swoją pomysłowość, dobroć i dociekliwy umysł do wypracowania rzadkiej umiejętności zachęcania innych do myślenia, marzenia, poznawania, próbowania, działania!

(B. Conklin)

W piątek 12 października przedstawiciele wszystkich klas i nauczyciele zebrali się na uroczystej akademii przygotowanej z okazji Dnia Edukacji Narodowej zwanego Dniem Nauczyciela.

            Program artystyczny przygotowali uczniowie klas 3a, 3b i 5b. Składał się on z humorystycznych scenek z życia szkoły, wesołych, przerobionych na potrzeby przedstawienia piosenek, serdecznych życzeń dla nauczycieli. Stanowił formę podziękowań za trud, włożone serce w nauczanie i wychowanie.

Na koniec dyrektor szkoły Pan Bartłomiej Mandzelowski poinformował wszystkich, że nagrodę Burmistrza Miasta Sanoka w bieżącym roku szkolnym otrzymała Pani Małgorzata Dziuban i Pani Dorota Myćka za liczne osiągnięcia w pracy dydaktycznej i wychowawczej. Potem przystąpił do wręczania nagród Dyrektora, które otrzymali nauczyciele, pracownicy szkoły i administracji. Podziękował także za codzienną, wytrwałą pracę wszystkim pracownikom szkoły.

tekst: Joanna Ziarko

 

 
 
 
 
 
 

Wszelkie Prawa Zastrzeżone © waja 2010