MIKOŁAJKOWE ATRAKCJE

Św. Mikołaj zaprosił uczniów z  klasy 2a do sali zabaw „ Sokoliki Park”. Dzieciaki spędziły tam niezapomniane chwile, bawiąc się znakomicie. Niezwykłą frajdą okazała się ogromna, 3 piętrowa konstrukcja,  składająca się z labiryntu rur, przejść, zjeżdżalni, przeplotni i basenów z piłeczkami. Wysoka zjeżdżalnia znajdowała się na samym szczycie konstrukcji, ale nie brakowało dzielnych, aby ją pokonać. W trakcie pobytu w sali zabaw ciekawą niespodzianką okazało się rysowanie w salce kosmicznej. Dzieciaki z wielką chęcią znajdowały sobie zajęcie korzystając także z podłogi interaktywnej, gdzie hulankom i swawolom nie było końca. Każdy kto poczuł zmęczenie mógł skorzystać z zacisznego kącika, w którym można było odpocząć i przekąsić małe co nieco. Wszyscy zmęczeni, ale szczęśliwi wrócili do szkoły, żałując, że czas tak szybko upłynął. Dziękujemy św. Mikołajowi za tak magiczny i oryginalny prezent.

tekst: Beata Kolanowska