SPOTKANIE ELITARNEGO KLUBU MIŁOŚNIKÓW KSIĄŻKI

18 grudnia odbyło sie drugie spotkanie Elitarnego Klubu Miłośników Książki.

Pojawili się na nim stali klubowicze systematycznie prezentujący ciekawe książki,  grupa czytelników z klas czwartych, którzy po raz pierwszy uczestniczyli w spotkaniu Klubu, a także ci, którzy chcieli posłuchać swoich koleżanek i kolegów.

Prezentacje przygotowali: Kacper  Liswski z kl. 4c, Zosia Sobolak z kl. 4c, Filip Bednarski z kl. 4c, Karolina Rąpala z kl., 4c Jakub Kołodziejczyk z kl. 4c, Karol Kaszubowicz z kl. 4c, Maciek Lewandowski z kl. 4c, Oliwia Pałęcka, Tymoteusz Pietryka z kl. 4d, Jan Kocaj z kl. 4d, Martyna Łonyszyn z kl. 5b, Alicja Dąbrowiecka z kl. 5b, Dobrochna Skiba z kl. 5e.

Spotkanie zdominowali uczniowie klasy 4c, którzy bardzo licznie przybyli na wieczornicę  .

Jury w składzie: p. Anna Polewka, p. Dorota Myćka i p. Patryk Nisiewicz  wszystkie prezentacje nagrodziło „piątkami” i „szóstkami”. Już tradycyjnie publiczność wybrała swojego  faworyta, została nim Emilka Markuc z kl. 5a.

Każdy nowy uczestnik otrzymał legitymację członkowską Elitarnego Klubu Miłośników Książki, opieczętowaną stempelkiem potwierdzającym udział w spotkaniu. Kolejne spotkanie już w lutym. Serdecznie zapraszamy!!!

Polecane książki:

Andrzej Maleszka Magiczne drzewo. Pojedynek -poleca Kacper  Liswski z kl. 4c

Andrzej Maleszka Magiczne drzewo. Czerwone krzesło - poleca Zosia Sobolak z kl. 4c

Andrzej Maleszka Magiczne drzewo - poleca Filip Bednarski z kl. 4c

Martina Stoessel Po prostu Tini- poleca Karolina Rąpala z kl. 4c

Alfred Szklarski Tomeku źródeł Amazonki- poleca Jakub Kołodziejczyk z kl. 4c

Fay Wolfe Sean Elementia kroniki . Walka o sprawiedliwość - poleca Karol Kaszubowicz z kl. 4c

Rene Gościnny i Jean Jacques Sempe Nowe przygody Mikołajka – poleca Maciek Lewandowski z kl. 4c

Nela Nela mała reporterka-poleca Oliwia Pałęcka

Linwood Barclay Pościg- poleca Tymoteusz Pietryka z kl. 4d