V Konkurs Kolęd i Pastorałek

W dniach 12 – 13 stycznia 2019r. w Parafii salezjańskiej Przemyśl – Lipowica odbył się
V Konkurs Kolęd i Pastorałek
dla dzieci i młodzieży „Bosco kolędować Jezusowi”.

Wzięli w nim udział uczniowie naszej szkoły: Julia Cybuch, Martyna Cybuch, Amelia Szmidt i Wojciech Putyra.

Przesłuchania konkursowe przebiegały w kilku kategoriach, w dwóch  z nich zaprezentowali się nasi uczniowie.

Kategoria soliści dzieci ze szkół podstawowych: wszystkie trzy dziewczyny zaprezentowały się w tej kategorii, Julia otrzymała za swoje wykonanie III miejsce

Kategoria zespół wokalno – instrumentalny: Zespół „Przyjaciele z dwójki” w składzie Julia, Martyna, Amelia i Wojtek zaśpiewali i zagrali dwie pastorałki - za swoje wykonanie otrzymali I miejsce.

Trzeba dodać, że konkurencja była spora, gdyż w V edycji konkursu wystąpiło 9 zespołów i 52 solistów co dało łącznie ponad 90 wykonawców.

dyplom

Gratulujemy!