PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK

Przegląd Kolęd i Pastorałek odbył się już po raz 11. W związku z coraz większym zainteresowaniem uczestników, rozłożono przesłuchania konkursowe na dwa dni. 30 stycznia przesłuchano kolędników z przedszkoli oraz klas 1-3 szkoły podstawowej, w tych kategoriach zgłosiło się 69 uczestników. 31 stycznia przesłuchano kolędników z klas 4-8 szkoły podstawowej, 3 gimnazjalnej oraz uczniów szkół średnich, w tych kategoriach zgłosiło się 85 uczestników. Łącznie w konkursie wzięło udział 154 wykonawców, w tym uczniowie naszej Dwójki. Miło nam poinformować, że  wśród uczniów młodszych - 1 miejsce zdobył zespół - klasa 2a, a w kategorii solistów 3 miejsce – Martyna Cybuch. Równie dobrze wypadli starsi uczniowie. Wyróżnienia zdobyli:  zespół „Przyjaciele z Dwójki” oraz solistki Amelia Kobiałka i Nikola Maślanka, a Sandra Buczyńska zdobyła 2 miejsce. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów J.

tekst: Beata Kolanowska