TRZYMAJ FORMĘ

30.01 uczennice klasy ósmej Julia Jaklik i Aleksandra Szlaga w ramach programu „Trzymaj Formę” wzięły udział w Regionalnym konkursie „W zdrowym ciele, zdrowy duch” którego tematem przewodnim było „Zdrowe, dawne tradycje żywieniowe” organizowanym przez Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Nowosielcach.

Był to jednoetapowy konkurs, który składał się z dwóch zadań: wykonanie plakatu zgodnie nie

z treścią wiodącą konkursu, oraz przygotowanie i omówienie prezentacji multimedialnej.

Do konkursu przystąpiło 15 szkół z czego wyłoniono trzy miejsca.

Ponadto po konkursie mieliśmy okazję wziąć udział w prelekcji dotyczącej zdrowego stylu życia.

tekst: Monika Więckowska - Rycyk