POPOŁUDNIE Z DWÓJKĄ

6 i 7 lutego 2019 w szkole gościliśmy dzieci przedszkolne wraz rodzicami. Rodzice mieli okazję do rozmowy z dyrekcja szkoły, nauczycielami czy też pedagogiem szkolnym. Spacer po szkole, sprawdzenia bazy dydaktycznej szkoły.

Mali goście wzięli udział w różnorodnych zajęciach, które przygotowali dla nich nauczyciele naszej szkoły.

Były gry i zabawy z językiem angielskim przygotowane przez: p. Agnieszkę Kopiec, p.Annę Polańską, p.Małgorzatę Dziuban, p.Edytę Michalak, opowieści z dawnych czasów przygotowała p. Barabara Rajtar-Wojdyła, a w kolorowy świat bajek wprawadzali: p.Joanna Twardak, p.Joanna Ziarko i p.Piotr Gorczyński.

W salach informatycznych (pod opieką pań: Marioli Brygidyn, Marzeny Śliwińskiej) można było zbudować  lub podziwiać roboty,  sala fizyczna stała się Dwójkowym Centrum Naukowym, którym dowodził pan Patryk Nisiewicz, naomiast w pracowni biologicznej tajemnice przyrody zdradzała pani Justyna Kielar, a w czarodziejski świat matematyki wprowadzały dwie panie Anny: Dmitrzak i Buczkowicz. Po wesołym muzykowaniu dzieci wykonanły własne instrumenty - małym gościom towarzyszyła  pani Sabina Wdowiak. Trening sportowy dla "małych gości" przygotowali: p.Katarzyna Roszniowska, p.Joanna Piecuch, p.Monika Więckowska-Rycyk, p.Damian Popwicz, p.Wojciech Mermer i p.Bartłomiej Żyłka. Zajęcia cieszące się dużym zainteresoaniem - "kodowannie na dywanie" prowadziła p.Dorota Bazylewicz-Górecka, a w możliwość zostania aktorami i zagrania w teatrze stworzył dzieciom  p.Wioleta Lesiak. Zajęcia w świetlicy - gry, zabawy  przygotowały panie: Danuta Głuszko, Urszula Pelc, Bernadeta Florek, Magdalena Bodziak, Justyna Lisek, a  o oprawę muzyczną zadbał - p.Andrzej Śliwka. Pyszne "naleśniiczki pod czekoladową pierzynką", szaszłyczki owocowe i "rajskie napoje" były dziełem zdolnych rączek naszych pań kucharek :)

Dzieci odwiedziły również bibliotekę, do której zaprosiły ich panie Anna Rybak i Pani Piegdoń-Polewka wraz z  Kłapouchym oraz Szkolną Izbę Regionalną, o której opowiadała im p.Teresa Fuksa .

Przy pożegnaniu Goście zapewniali, że POPOŁUDNIE Z DWÓJKĄ był to miło, przyjemnie i wesoło spędzony czas

Serdecznie dziękujemy wszystkim naszym gościom za odwiedziny:)