XIX Regionalna Olimpiada Wiedzy o Wielkich Polakach

W czwartek 28 lutego 2019r. w Szkole Podstawowej nr 9 w Sanoku odbyła się XIX Regionalna Olimpiada Wiedzy o Wielkich Polakach. W tym roku uczniowie poznawali postać św. Andrzeja Boboli – wybitnego duszpasterza i wychowawcę, męczennika i Patrona Polski. W olimpiadzie wzięło udział ok. 80 uczniów z klas VII, VIII  i gimnazjów. Naszą szkołę reprezentowały uczennice: Martyna Wdowiak z kl. VII a i  Aleksandra Białas z kl. VIII d.  Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy oraz pamiątkowe książki, nie zabrakło też tradycyjnych pączków z okazji „ tłustego czwartku”.

tekst: s. Ewa