MISTRZOWIE ORTOGRAFII 2019

W ostatnich tygodniach w naszej szkole odbył się drugi etap szkolnego konkursu ortograficznego, który wyłonił Mistrzów Ortografii w poszczególnych grupach wiekowych. Do napisania testów sprawdzających znajomość zasad pisowni polskiej i umiejętność wykorzystania ich w praktyce, przystąpili najlepsi z klas 4-8. Miło nam ogłosić, że zaszczytny tytuł Mistrzów Ortografii wywalczyli w tym roku szkolnym: Nela Ryniak (klasy IV), Zofia Bochniarz (klasy V), Rafał Oleniacz (klasy IV), Kacper Zuba (klasy VII) i Anna Klimaszewska (klasy VIII). Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!

Poniżej prezentujemy listę laureatów.

Kl. IV

I – Nela Ryniak