"Mózg Roku"

W dniu 19.03.2019r. uczeń klasy VIII c Julian Ślusarz uczestniczył w konkursie wiedzy technicznej ,,Mózg Roku 2019" w Zespole Szkół nr 2 w Sanoku.

Do konkursu zgłosili się uczniowie z czterech szkóły.

Pierwszym etapem eliminacji był test wiedzy teoretycznej z dziedzin samochodowych, automatyki, techniki, elektroniki i informatyki. Po podliczeniu punktów tylko pięć osób przeszło do następnego etapu, czyli wiedzy praktyczno - technicznej.

Zwycięzcą konkursu został uczeń SP3 w Sanoku. Konkurs przebiegał w miłej atmosferze, gdzie najważniejsza była dobra zabawa, chęć wzięcia udziału w konkursie, przebywanie wśród rówieśników, poznanie innych osób, oraz szkoły do której zamierza uczęszczać nasz uczeń.

tekst: Beata Fejdasz