Dni otwarte SCKR w Nowosielcach.

Dnia 20.03.2019 odbyły się Dni Otwarte Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Nowosielcach. Udział w tym wydarzeniu wzięli uczniowie klas 8 którzy być może chcieliby kontynuować naukę w tej szkole średniej.

ZSCR posiada bogatą ofertę edukacyjną na kierunkach technicznych, jak i branżowych szkół I stopnia. Ponadto uczniowie niektórych wymienionych zawodów mają prawo do bezpłatnego prawa jazdy kategorii B i T. W  szkole istnieje możliwość odbycia praktyk zawodowych w kraju  i zagranicą w: Szwajcarii, Niemczech, Holandii i Szkocji.

Szkoła organizuje również różnego rodzaju kursy, a uczniowie dojeżdżający mają możliwość zamieszkania w internacie, w którym zapewnione są  optymalne warunki do nauki, odpoczynku i wszechstronnego rozwoju.

Dwunastoosobowa grupa uczniównaszej szkoły była bardzo mile zaskoczena nowoczesnym sprzętem rolniczym, klasopracowniami wyposażonymi w sprzęt nowej technologii, oraz bogatą ofertą szkoły i internatu.
Dziękujemy za mile spędzony, pełen pozytywnych wrażeń dzień.

tekst: Beata Fejdasz