SUKCESY RECYTATORSKIE

W Szkole Podstawowej nr 6 odbył się XI Międzyszkolny  Konkurs Recytatorski „Przyroda w poezji”. Jego adresatami byli uczniowie klas I-III sanockich szkół podstawowych. W tegorocznej edycji naszą szkołę reprezentowali: Wiktor Rycyk z kl. 1c, Marika Pelczarska z kl.2a i Kaja Bernat z kl. 2b. Wykonawcy  recytowali wiersze związane z ekologią i ochroną przyrody. Ich popisy oceniała Komisja Konkursowa, której przewodniczyła Pani Barbara Zdybek - dyrektor SP 6. Artyści wykazali się dużymi umiejętnościami recytatorskimi i ciekawą interpretacją utworów. Uczniowie Dwójki zaprezentowali wysoki poziom aktorski. Wszyscy otrzymali piękne dyplomy oraz nagrody książkowe. Miło nam poinformować, że Marika Pelczarska zajęła 3 miejsce. Gratulujemy i życzymy  dalszych sukcesów.

tekst: Beata Kolanowska