MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ WIEDZY O SANOKU

Prowadzona w naszej szkole edukacja regionalna jest jedną z naszych mocnych stron, o którą dbamy w szczególny sposób. Prowadzimy wiele działań, które budują u naszych uczniach poczucie więzi z naszym pięknym miastem i regionem.

Jednym z działań są prowadzone od wielu lat konkursy wiedzy o Sanoku, w dwóch grupach wiekowych dla uczniów klas I-III oraz dla uczniów klas IV-VI. Przygotowanie uczniów do tych konkursów wymaga od nauczycieli i uczniów wiele, poszukiwań i dodatkowego czasu prac, bowiem tematyka konkursu obejmuje wiadomości i umiejętności niejednokrotnie wykraczające poza podstawę programową.

Z powodu coraz mniejszej liczby uczestników ostatnia edycja konkursu regionalnego dla uczniów klas IV - VI w 2011 roku.

Międzyszkolny Konkurs Regionalny
dla uczniów klas IV - VI
 "Czy znasz swoje miasto?"
Międzyszkolny Turniej Wiedzy O Sanoku
dla uczniów klas I - III