SZKOŁA   Z   KLASĄ                    SZKOŁA   Z   TRADYCJĄ                  SZKOŁA   PRZYJAZNA   UTALENTOWANYM   UCZNIOM           SZKOŁA   PRZYJAZNA   RODZINIE                    
 
 
       
 

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Św. Kingi w Sanoku...

RADA SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

 

LISTA KANDYDATÓW DO RADY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

NA ROK SZKOLNY 2016/2017

KLASA IVA   

OLIWIA MATUSZ

MARTYNA SOKULSKA

KLASA IVB

KINGA KUCHARCZYK

NADIA MARCZAK

KAROL BUCZEK

KLASA IVC

ANNA GRZEBIEŃ

AMELIA JAŚKOWIEC

ANGELIKA WILK

KLASA IVD

MIŁOSZ GABRYCHOWICZ

PATRYK SOLARZ

JAKUB FUTRYK

KLASA IVE   

PATRYCJA SZAŁAJKO

KLASAVA

KAMILA KUDŁA

JONASZ MARCINIEWICZ

KAROLINA KARGOL

KLASA VB

MARIKA DYDIO

MICHAŁ KOPIEC

PIOTR ZATWARNICKI

KLASA VIA

FILIP PELCZARSKI

KLASA VIB

JULIA JAKLIK

KLASA VIC

SANDRA SIENKIEWICZ

MARTYNA NIEMIEC

WIKTORIA KOŁODYŃSKA

KLASA VID

ALEKSANDRA BIAŁAS

JOANNA STRZYŻOWSKA

MICHAŁ PACŁAWSKI

 

PREZENTACJA KANDYDATÓW I ICH "PROGRAMÓW"

Imię i nazwisko:  Jonasz Marciniewicz i chodzę do klasy 5a.

Bardzo lubię uczyć się historii i muzyki.

W wolnych chwilach gram na akordeonie i pianinie.

Jak zostanę wybrany, to chciałbym brać udział w tworzeniu gazetki szkolnej, która byłaby informatorem edukacyjno - kulturowym (życie szkoły i Sanoka). Pomóc w organizacji życia uczniowskiego. Być szkolnym reporterem.

 

Klasa 4d Miłosz Gabrychowicz

Jestem sumiennym i systematycznym uczniem. Realizuję się w sporcie. Chętnie pomagam tym którzy tego potrzebują. Gdybym został wybrany wprowadziłbym oglądanie filmów z danym tematem lekcji. 

 

Imię Nazwisko: Julia Jaklik

Kilka słów o sobie: Mam na imię Julia i mam 12 lat. Chodzę do klasy 6 „b”.Jestem aktywną osobą. Lubię zawierać nowe przyjaźnie i pomagać innym.

Interesuję się muzyką i lubię czytać książki.

Co chcę zrobić jak zostanę wybrana: pierwszym punktem będzie postaranie się, aby było więcej konkursów jak to było w poprzednich latach np. „Mam Talent”, mam też wiele innych pomysłów.

Zawsze będę starała się wysłuchać każdej z klas i będę otwarta na pomysły.

Chciałabym też, wprowadzić przynajmniej na okres próbny pozwolenia na przerwie 15 minutowej korzystania z telefonów. Postarałabym się, aby zawsze do butli z wodą były dołączone kubeczki. Jest też jeszcze jeden główny punkt tylko on jest najbardziej ryzykowny, chciałabym, aby przerwy 5 minutowe były 10 minutowe, ale trzeba się liczyć z tym, że to by się wiązało, że kończymy lekcje później, sądzę, że jeśli mi zaufacie będziemy mogli nad tym pomyśleć, nie chciałabym tu Wam też wciskać kłamstw, że stworze Wam super szkołę, ale zrobię wszystko co w mojej mocy, abyście się tak poczuli. Proszę o zaufanie.

 

Imię Nazwisko:  Jakub Futryk - Klasa: 4D

Kilka słów o sobie: Jestem koleżeński, nie boję się nawiązywać nowych znajomości, jestem miły, chętnie pomagam, nie lubię się spóźniać a więc jestem punktualny, lubię sport w szczególności hokej, który trenuję od 3-ciego roku życia.

Co chcę zrobić jak zostanę wybrany: Dyskoteka na rozpoczęcie i zakończenie roku szkolnego, na dolnym boisku szkolnym nie ma siatek w bramkach chciałbym żeby one były.

 

Nazywam się Solarz Patryk.

Lubię matematykę komputery i czytać.

Jak mnie wybierzecie to chcę dodać zajęcia nauki sportów i turnieje sportowe.

 

Nazywam się Kamila Kudła. Chodzę do klasy 5a.

 Moim hobby jest pływanie i czytanie książek. Bardzo kocham zwierzęta, jestem zorganizowana  i lubię pomagać innym.

Gdybym została przewodniczącą zorganizowałabym, wiele konkursów plastycznych, wprowadziłabym zbiórki pieniędzy dla osób potrzebujących oraz zwierząt. Zrobiłabym zbiórki książek, które przekazałabym dla dzieci z domu dziecka. Wprowadziłabym kiermasz ciastek zebrane pieniądze  przekazałabym  dla szkoły. Jestem otwarta na wszystkie wasze  pomysły.

 

Nazywam się Michał Pacławski. Uczęszczam do klasy 6D. Moje hobby to sport głównie piłka nożna. Również interesuje się wędkarstwem i motoryzacją.

Gdy zostanę wybrany będę pomagał w różnych organizacjach np. kółek, pikników czy dyskotek i postaram się godnie reprezentować naszą szkołę.

 

Nazywam się Filip Pelczarski jestem uczniem klasy 6a gdy zostanę wybrany na przewodniczącego samorządu uczniowskiego chciałbym przedłużyć przerwę 15 miutową, czyli o 5 minut dłużej. Na przerwie 15 minutowej będzie dostępne Wi-Fi dla wszystkich uczniów i będzie można korzystać z telefonów. Chciałbym też wprowadzić kubeczki plastikowe do dystrybutorów wody (przynajmiej na okres probny, jeżeli uczniowie będą dbać o kubeczki wtedy zostaną na "stałe").

 

Nazywam się Aleksandra Białas.

Jestem uczennicą klasy 6D.

Interesuje się fotografią i wystrojem wnętrz. Lubię czytać i jeździć na rolkach.

Gdybym została wybrana chciałabym aby na korytarzach szkolnych przy klasach znalazło sie więcej ławek do siedzenia. Tak aby każdy mógł w spokoju usiądź i zjeść śniadanie czy porozmawiać z przyjaciółmi. Drugą rzeczą która chciałabym wprowadzić są kubeczki plastikowe jednorazowego użytku. Myślę że gdyby ktoś nie miał picia albo butelki coś takiego przydałoby się. Trzecią i ostatnio rzeczą którą miedzy innymi chciałabym zrobić jest wprowadzenie więcej kółek zainteresowań czy właśnie konkursów. Tak aby każdy znalazł cos dla siebie.

 
 
 
 
  - aktualności
  - nasza patronka
  - historia szkoły
  - nasze sukcesy
  - uczniowie
  - księga Super Uczniów
  - nauczyciele
  - nasi przyjaciele
  - rodzice
  - rada SU
      -- klasa roku - regulamin
      -- klasa roku - wyniki


  - wycieczki
  - ciekawe zajęcia
  - konkursy
  - koła zainteresowań
                dla klas I - III
  - koła zainteresowań
              dla klas IV - VI
  - sport w szkole
  - świetlica szkolna
  - biblioteka i czytelnia
  - drużyna harcerska
- szkolna izba regionalna
- stowarzyszenie KINGA
  - kronika wydarzeń
 
 
 
 
 

Wszelkie Prawa Zastrzeżone © waja 2010