piknik sportowo - rekreacyjny

XI PIKNIK SPORTOWO - REKREACYJNY UKS "DWÓJKA" - 19 czerwca 2012 roku

19 czerwca 2012 roku na boisku naszej szkoły odbył się już XI PIKNIK SPORTOWO REKREACYJNY, który był podsumowaniem tygodnia sportu. Głównymi  organizatorami był Uczniowski Klub Sportowy „Dwójka”, Dyrekcja Szkoły oraz Rada Rodziców. Jak co roku uroczystego otwarcia dokonała pani dyrektor Maria Harajda, która życzyła wszystkim wspaniałej zabawy. Otwarcie uświetnił przemarsz i występ Orkiestry Dętej OSP Pakoszówka. Na bieżni odbyły się wyścigi rzędów dla klas I –III, którym towarzyszyły liczne emocje, przygotowane przez  p. Wojciecha Mermer, wspieranego przez p. Bartosza Biela. Konkurencje sportowe dla klas IV-VI odbywały się na boisku szkolnym, a poprowadziła je pani Katarzyna Roszniowska. Piękna pogoda sprawiła, że w wyścigach nie zabrakło wyścigów z udziałem wody. Jak co roku popularnością cieszyły się dmuchane zjeżdżalnie oraz trampoliny. W mgnieniu oka rozeszły się zapiekanki, duże ilości popcornu, chłodzące lody oraz napoje. Nie zawiodła również Policja, która przysłała radiowóz, który cieszył się wielką popularnością. Nie tylko można było zachwycać się radiowozem, policjanci przygotowali konkursy na które można było odpowiedzieć i otrzymać nagrodę. Przyjechała, także Straż Pożarna, która ochłodziła wszystkich zimną wodą. Piknik jak co roku prowadził p. Aleksander Wileczek wraz z p. Bartłomiejem Mandzelowskim, którzy rozdawali podziękowania dla rodziców zaangażowanym w pomoc przy organizacji super imprezy. Na zakończenie pikniku pani dyrektor rozdała dyplomy dla zwycięskich klas. Koordynatorem imprezy była pani Joanna Piecuch oraz pan Bartłomiej Żyłka. Nauczyciele wychowania fizycznego: Joanna Piecuch, Katarzyna Roszniowska, Aleksander Wileczek, Wojciech Mermer, Bartłomiej Żyłka oraz Bartosz Biel już teraz zapraszają na kolejną edycje pikniku. Do zobaczenia za rok !!! Organizatorzy XI pikniku składają serdeczne podziękowania dla wszystkich rodziców, którzy pomagali w dniu pikniku a, także podziękowania należą się:

Firmie A-Z (p. K. Zmarz),

Restauracji Kallisto,

Piekarni Sanrej,

p. Iwonie Sobolak,

p. Alicji Frankiewicz,

p. Dorocie Birek,

p. Małgorzacie Bułdak,

p. Arturowi Teper oraz

Orkiestrze Dętej OSP Pakoszówka

i firmie Galicja.

Dziękujemy i do zobaczenia za rok.
relacja: Joanna Piecuch

X PIKNIK SPORTOWO - REKREACYJNY UKS "DWÓJKA" - 13 czerwca 2011 roku