SZKOŁA   Z   KLASĄ                    SZKOŁA   Z   TRADYCJĄ                  SZKOŁA   PRZYJAZNA   UTALENTOWANYM   UCZNIOM           SZKOŁA   PRZYJAZNA   RODZINIE                    
 
 
       
 

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Św. Kingi w Sanoku...

mistrzostwa Sanoka w tabliczce mnożenia

X MISTRZOSTWA SANOKA W TABLICZCE MNOŻENIA
kwiecień 2010 r.

Wyniki X Mistrzostw Sanoka w Tabliczce Mnożenia

Klasyfikacja indywidualna

Kategoria D – III

I miejsce Wiktoria Kogut (SP2 Sanok)

II miejsce Aleksandra Mazgaj (SP2 Sanok)

III miejsce Marta Kilar (SP Sieniawa)

Kategoria C – III

I miejsce Mateusz Rzemieniarz (SP2 Sanok)

II miejsce Mateusz Brojek (SP2 Sanok)

III miejsce Mateusz Mazur (SP7 Sanok)

Kategoria D – IV

I miejsce Paulina Guła (SP2 Sanok)

II miejsce Dominika Załączakowska (SP2 Sanok)

III miejsce Katarzyna Jezior (SP3 Sanok)

Kategoria C – IV

I miejsce Jędrzej Gaweł (SP2 Sanok)

II miejsce Bartosz Błaszczak (SP2 Sanok)

III miejsce Maciej Zabłotny (SP3 Sanok)

Klasyfikacja zespołowa

Kategoria C – III

I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 2  w Sanoku

II miejsce – Szkoła Podstawowa nr 7 w Sanoku

III miejsce – Szkoła Podstawowa w Jaćmierzu

Kategoria D – III

I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 2  w Sanoku

II miejsce – Szkoła Podstawowa w Sieniawie

III miejsce – Szkoła Podstawowa nr7 w Sanoku

Kategoria D – IV

I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 2  w Sanoku

II miejsce – Szkoła Podstawowa nr 3 w Sanoku

III miejsce – Szkoła Podstawowa w Sieniawie

Kategoria C – IV

I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 2  w Sanoku

II miejsce – Szkoła Podstawowa w Jaćmierzu

III miejsce – Szkoła Podstawowa nr 3 w Sanoku

Klasyfikacja generalna

I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 2  w Sanoku

II miejsce – Szkoła Podstawowa nr 7 w Sanoku

III miejsce – Szkoła Podstawowa nr 3 w Sanoku

Królową Skakanki i Tabliczki została: Karolina Nowak (SP3 Sanok)

I wicekrólowi – Dominika Zajączkowska (SP2 Sanok), a II wicekrólową – Paulina Wasylik (SP Sieniawa

Królem futbolu i tabliczki został: Dominik Gagatko (SP Jaćmierz), tytuły wicekrólów otrzymali: Kacper Tomków (SP Sieniawa), i Maciej Zabłotny (SP3 Sanok)

 

PRZEBIEG X MISTRZOSTW SANOKA W TABLICZCE MNOŻENIA

KRZYŻAK

OLIMPIJCZYCY

PRYMUS

SUPER PRYMUS

SZERYF

EXPRES

KRÓLOWA SKAKANKI

PIŁKARZ MATEMATYK

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE

PREZENTACJA ZWYCIĘZCÓW

 

 SZKOLNE MISTRZOSTWA W TABLICZCE MNOŻENIA
11 luty 2010 r.

 
 
 
 
 
 
 

Wszelkie Prawa Zastrzeżone © waja 2010