WYCIECZKA NA BASEN DO LESKA

Dnia 26 lutego 2018r. (poniedziałek), wybraliśmy się na wycieczkę do Leska. W wycieczce uczestniczyli uczniowie klas III, IV i V pod opieką trzech nauczycieli: p. Bartłomiej Żyłka, p. Wojciech Mermer i p. Katarzyna Roszniowska. Na wycieczkę pojechali tylko chętni uczniowie. Wszyscy zebraliśmy się o godzinie 7:15 na boisku szkolnym, po sprawdzeniu listy obecności weszliśmy do autokaru i ruszyliśmy w drogę. Gdy wszyscy się przebrali w stroje kąpielowe to rozpoczęła się zabawa w tym zjeżdżanie na zjeżdżalniach, pływanie, skoki do wody. Na basenie byliśmy ponad trzy godziny. Po przebraniu się każdy zamówił w barze to co chciał (frytki, pizzę, zapiekanki). W drodze powrotnej wstąpiliśmy na smakołyki do "Słodkiego Domku" i ruszyliśmy w dalszą drogę, na miejscu byliśmy około godziny 13:45. Myślę, że wycieczka każdemu się podobała.

Tekst:  Wiktoria Wal 5c