MAJOWE REKREACJE 2a

Po kilku tygodniach nieustannego wpatrywania się w prognozy pogody 2a wyruszyła na wycieczkę w okolice Jasła. Piękna pogoda była niezbędnym elementem zaplanowanej wyprawy. No bo jak tu urządzać indiańskie harce w strugach deszczu. Na szczęście aura dopisała wyśmienicie. Uczniowie bez przeszkód zwiedzali mini zoo, jeździli na kucyku, rywalizowali w konkurencjach sprawnościowych oraz korzystali z dmuchanych zjeżdżalni w wiosce indiańskiej „Hokka Hey” w Kunowej. Następnie udali się do Muzeum Lizaka w Jaśle. Tam mieli możliwość obejrzenia urządzeń służących do produkcji słodyczy, spróbowali różnego rodzaju cukrów i naturalnych aromatów, a co najważniejsze, samodzielnie przygotowali własne, fantazyjne lizaczki. Po przepysznej pizzy nabrali sił na zabawę w parku linowym przy jasielskim MOSiR. Do Sanoka wrócili zmęczeni, ale pełni wrażeń.

Tekst:  Agnieszka Polańska