JESIENNY RAJD "PRZEWODNICY DZIECIOM"

W dniu 17.10.2017r., mieliśmy okazję pozwiedzać nasze piękne, kolorowe jesienią Bieszczady, zdobyliśmy szczyt gór Chryszczata, oraz poznaliśmy historię Jeziorek Duszatyńskich. Wyruszyliśmy o godzinie 7:10 z Sanoka, na miejscu został nam przedstawiony plan podróży oraz długoś trasy i czas przejścia. Góra którą zdobyliśmy miała wysokość 998m n.p.m. Przez całą trasę pokonaliśmy ok. 24tyś kroków czyli 14km. Pod koniec wycieczki odbyło się ognisko na którym ze smakiem zjedliśmy pyszną kiełbaskę z ogniska i podziwialiśmy malowniczość Bieszczad. Po zasłużonej przerwie, wróciliśmy do naszych domów.

Tekst:  Joanna Piecuch