DZIEŃ DZIECKA W 1a

1 czerwca klasa 1a była na wycieczce w kręgielni. Celem wycieczki było: propagowanie różnych form rekreacji i wypoczynku, zainteresowanie uczniów ciekawą i nietypową dyscypliną sportu, integracja zespołu klasowego, zacieśnianie relacji koleżeńskich. Gra okazała się niezwykle wciągająca. Uczniowie świetnie radzili sobie z tą nową dla nich dyscypliną sportu. Dużą frajdą było zbijanie kręgli i zdobywanie punktów. Pobyt w kręgielni dostarczył dzieciom wielu niezapomnianych wrażeń i emocji. Okazał się fantastycznym sposobem aktywności ruchowej, zabawy i nauki. Dziękujemy rodzicom Filipa za zaproszenie oraz smakowity poczęstunek, a mamie Szymka za pyszne lody. To był wspaniały Dzień Dziecka!

Tekst:  Beata Kolanowska