„Rajskie ślizgawki”, zjeżdżalnia pontonowa, kolejka gondolowa,….

„Rajskie ślizgawki”, zjeżdżalnia pontonowa, kolejka gondolowa,…. takie min. atrakcje czekały na uczniów klasy 3a, którzy 30 maja 2018r. wybrali się na ostatnią wspólną wycieczkę klasową do Krynicy-Zdrój.

Na początek super wrażenia zapewniła podróż kolejką gondolową na Jaworzynę Krynicką, która znajduje się 1114m n.p.m. Na górze dzieci miały czas na odpoczynek, spacer i podziwianie widoków. Ponieważ była piękna pogoda miały okazję podziwiać widok Tatr z ośnieżonymi szczytami.

W Krynicy-Zdrój kolejna przygoda – przejazd  kolejką szynowo - linową na Górę Parkową, a tam „szaleństwo” na "Rajskich ślizgawkach". Były tam różne zjeżdżalnie: fala,  spirala, Kamikadze (najbardziej ekstremalna!) oraz zjeżdżalnia pontonowa. Po super zabawie na ślizgawkach odbył się spacer po mieście. Nie zabrakło czasu na odwiedzenie pijalni wód mineralnych, zakup pamiątek oraz posmakowanie „pysznych lodów dla ochłody”.

Była to kolejna udana wycieczka. Szkoda, że czas tak szybko minął. Uczniowie wrócili trochę zmęczeni, ale wszyscy bardzo zadowoleni z super udanej wyprawy. Dziękujemy rodzicom za zorganizowanie takiej wspaniałej wycieczki !!!!

Tekst:  Anna Żółkiewicz