RAJD DO BESKA

Dnia 27.04.2018r. odbył się XVII rajd do Beska pt. „Witaj wiosno” organizowany przez Zarząd Oddziału PTTK „Ziemia Sanocka” oraz Urząd Gminy Besko.

Wyjechaliśmy o godzinie 7:50. Gdy dojechaliśmy na miejsce udaliśmy się na wzgórze „Nad Kowalem”, gdzie podziwialiśmy piękne widoki i robiliśmy zdjęcia. Stamtąd zeszliśmy do Mymonia, gdzie znajduję się cmentarz wojenny z 1 wojny światowej, potem była przerwa żeby odpocząć i coś zjeść. Kolejnym etapem rajdu był jar Wisłoka.

Zakończenie rajdu odbyło się w Domu Ludowym, gdzie został podsumowany rajd i dostaliśmy ciepły posiłek. Do Sanoka wróciliśmy ok. godziny 15.

Tekst: uczniowie Karolina Birek, Rafał Langenfeld