COŚ DLA CIAŁA I COŚ DLA DUCHA – WYCIECZKA KL. 5A DO RZESZOWA

Wycieczka do Rzeszowa odbyła się 9 listopada 2017r. Brało w niej udział 24 uczniów oraz 4 opiekunów, czyli prawie cała klasa 5a (jedna osoba była nieobecna). Głównym celem wycieczki była wizyta w teatrze, mieliśmy także odwiedzić rzeszowski Fly Park.

Zbiórkę wyznaczono na boisku szkolnym o godz. 7.15.Po sprawdzeniu obecności około godz. 7.30 wyjechaliśmy autokarem do Rzeszowa. Podróż przebiegła bez żadnych komplikacji i około godz. 9.15 dojechaliśmy pod Fly Park. Po 20 minutach oczekiwania weszliśmy do środka. Spędziliśmy tam nieco ponad godzinę, szalejąc na wszystkich trampolinach. Zabawa była świetna, wyszliśmy stamtąd zmęczeni, ale radośni. W dobrych humorach przejechaliśmy do teatru.

W teatrze obejrzeliśmy sztukę pt. „Przygody Koziołka Matołka”. Przedstawiała ona historię wędrówki wesołego koziołka do Pacanowa, podczas której ciągle błądził i przeżywał wiele wspaniałych przygód. Najbardziej podobał mi się aktor, wcielający się w postać Koziołka Matołka, był tak śmieszny jak prawdziwy koziołek.

Przedstawienie trwało około 2 godz., po jego zakończeniu nagrodziliśmy aktorów gromkimi brawami. Po spektaklu udaliśmy się do autokaru. Podróż powrotna minęła nam szybko i około godz. 16.00 przyjechaliśmy do Sanoka.

Wycieczka mimo, że niedługa, była bardzo interesująca i ciekawa. Mogliśmy się wyszaleć i równocześnie obejrzeć ciekawe przedstawienie. Myślę, że wszyscy byli z niej zadowoleni.

tekst: Krystian Jajko, kl. 5a