WYCIECZKA INTEGRACYJNA KLAS CZWARTYCH

W dniach 12, 17 i 20 października br. czwarte klasy  wraz z wychowawcami brały udział w pieszej integracyjnej wycieczce na  „Orle Skałki”. Na szczycie znajdują się malownicze wychodnie skalne oraz widok na Sanok.

Pierwszym dłuższym odpoczynek został przewidziany przy,, Studzience Królewskiej’’. Następnie czerwonym szlakiem weszliśmy na szczyt wzniesienia ,,Orli Kamień’’ 518 m n.p.m. W drodze powrotnej zostały zorganizowane podchody w których trzeba było odpowiadać na różne pytania dotyczące samej wycieczki jak i znajomości nowej klasy. Zmęczeni ale zadowoleni wróciliśmy do szkoły.

Dzięki wspaniałej pogodzie plan wycieczki został w pełni zrealizowany.

Ta wycieczka pokazała nam jak w naszym mieście jest pięknie i że warto tutaj mieszkać i zwiedzać jego zakątki. Było cudownie, widzieliśmy piękne miejsca i spędziliśmy czas łącząc turystykę z poprawą sprawności fizycznej i zwiększeniem kondycji ogólnej uczniów.

Tekst:  Joanna Piecuch