Zajęcia teatralne w BWA

W czwartek 15.11.2018r. ok. godz. 10 klasa 6a wyruszyła na zajęcia artystyczne do BWA. Zajęcia prowadził pan Mateusz, który występuje w teatrze im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie.

Gdy przyszliśmy na miejsce pracownicy zaprosili nas do ciemnego pomieszczenia, w którym czekał już główny prowadzący. Po krótkim przywitaniu się i opowiedzeniu o sobie zrobiliśmy niedługą rozgrzewkę. Dowiedzieliśmy się, że taką robią prawdziwi aktorzy. Kolejnym punktem programu były zabawy przy muzyce, min. zabawa w powtarzanie kroków, lustro oraz krzesła. Wszyscy się bardzo dobrze bawili. Pod koniec przedstawialiśmy krótkie scenki, co u niektórych wiązało się z przezwyciężeniem nieśmiałości.

Cała klasa bardzo dobrze się bawiła i była bardzo zadowolona z zajęć.  W powrocie do szkoły wszyscy opowiadali o swoich przeżyciach.

tekst: Kinga Derda i Ola Kot 6a