WARSZTATY PLASTYCZNE I DZIEŃ DZIADKÓW

Klasa 2 a wzięła udział w warsztatach organizowanych przez  Młodzieżowy Dom Kultury. Pod fachowym okiem instruktorki Pani Anety dzieciaki zgłębiały wiedzę na temat różnych technik plastycznych. Uczniowie z dużym zaangażowaniem przystąpili do wykonania swoich prac. Łącząc różne materiały z papierem dzieci wykonały ptaki, które  zdobić będą  naszą klasę oraz anioły, które powstały w prezencie dla Dziadków.

Z okazji Dnia Babci i Dziadka drugoklasiści zaprosili swoich Kochanych Dziadków do szkoły na klasową uroczystość. Po wystawieniu bajki dedykowali Gościom piosenki i zaprosili do wspólnego tańca. Nie zabrakło życzeń i słodkości. Wszyscy świetnie się bawili.

tekst: Beata Kolanowska